SRPANJ U BOLU



01. VII. – ponedjeljak

• AFTER BEACH PARTY
Auro, Zlatni rat (16 h)


02. VII. – utorak

CIKLUS KLASIČNIH KONCERATA
Dominikanski samostan (21 h)
LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)


03. VII. – srijeda

BOLSKA LITNJA NOĆ
Gastronomsko-glazbeni program
Riva (20 h)
· GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


04. VII. – četvrtak

KAZALIŠNA PREDSTAVA ZA DJECU
Teatrin Dva ferala (20.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


05. VII. – petak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


06. VII. – subota

OTVARANJE IZLOŽBE
Galerija „Branislav Dešković“ (21.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


07. VII. – nedjelja

GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


08. VII. – ponedjeljak

AFTER BEACH PARTY
Auro, Zlatni rat (16 h)
OTVARANJE IZLOŽBE
Galerija „Dom kulture“ (21 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


09. VII. – utorak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
CIKLUS KLASIČNIH KONCERATA
Dominikanski samostan (21 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


10. VII. – srijeda

BOLSKA LITNJA NOĆ
Gastronomsko-glazbeni program
Riva (20 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


11. VII. – četvrtak

GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


12. VII. – petak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
HUM / CROART
Dvorište knjižnice (21 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


13. VII. – subota

GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


14. VII. – nedjelja

KAZALIŠNA PREDSTAVA
Teatrin Dva ferala (21 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


15. VII. – ponedjeljak

AFTER BEACH PARTY
Auro, Zlatni rat (16 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


16. VII. – utorak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
CIKLUS KLASIČNIH KONCERATA
Dominikanski samostan (21.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


17. VII. – srijeda

BOLSKA LITNJA NOĆ
Gastronomsko-glazbeni program
Riva (20 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)

IIIIIII

18. VII. – četvrtak

KAZALIŠNA PREDSTAVA ZA DJECU
Teatrin Dva ferala (20.30 h)
OTVARANJE IZLOŽBE
Galerija „Branislav Dešković“ (21.30)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


19. VII. – petak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
HUM / CROART
Predavanje uz projekciju
Dvorište knjižnice (21 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


20. VII. – subota

GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


21. VII. – nedjelja

GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


22. VII. – ponedjeljak

AFTER BEACH PARTY
Auro, Zlatni rat (16 h)
OTVARANJE IZLOŽBE
Galerija „Dom kulture“ (20 h)
KONCERT
Teatrin Dva ferala (21.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


23. VII. - utorak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
CIKLUS KLASIČNIH KONCERATA
Dominikanski samostan (21.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


24. VII. - srijeda

BOLSKA LITNJA NOĆ
Gastronomsko-glazbeni program
Riva (20.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


25. VII. - četvrtak

KAZALIŠNA PREDSTAVA
Teatrin Dva ferala (21 h)
GRAFFITI NA GRADELE
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


26. VII. – petak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


27. VII. – subota

HUM / CROART
Predavanje uz projekciju
Dvorište knjižnice (21 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


28. VII. nedjelja

GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


29. VII. – ponedjeljak

AFTER BEACH PARTY
Auro, Zlatni rat (16 h)
KAZALIŠNA PREDSTAVA ZA DJECU
Teatrin Dva ferala (20.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


30. VII. – utorak

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA
Poljana (18.30 i 19.40)
CIKLUS KLASIČNIH KONCERATA
Dominikanski samostan (21.30 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


31. VII. – srijeda

BOLSKA LITNJA NOĆ
Gastronomsko-glazbeni program
Riva (20.30 h)
OTVARANJE IZLOŽBE
Galerija „Dom kulture“ (22 h)
GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


alt


01. 06. – subota

• SAKRAMENT KRIZME
u Župnoj crkvi (10.30 h)


• NOVA KATAMARANSKA LINIJA

Stari Grad – Bol – Split – Resnik

(svakodnevno do 15. 09. 19.)


02. 06. - nedjelja

• KONCERT DJEČJEG ZBORA

ČARČOJAK I KLAPE VERAS

Galerija Doma kulture (20 h)




03. 06. – ponedjeljak

• WTA TENIS TURNIR
Ždrijeb u baru Varadero (16.30 h)

• OTVARANJE IZLOŽBE
Tihomir Čirjak: Živeći boju
Galerija Doma kulture (20 h)

• PLAYER’S PARTY:
„Party at 8, so we don’t stay up late“
Varadero (20 h)


04. 06. – utorak

• WTA TENIS TURNIR
I. kolo (13 h)
Tenis centar Bluesun hoteli
(svakodnevno do 9. 06. 19.)


05. 06. – srijeda

• GLAZBENI PROGRAM

585Club


06. 06. - četvrtak

• DJEČJI DAN:
„Uz Kraš i slatkiše,
Dječji dan vrijedi više!“
Tenis centar (15.30 h)


07. 06. - petak

• VEČER KLAPSKE PJESME
Klapa Cambi i klapa Šufit
Riva (21 h)


08. 06. – subota

• WTA TENIS TURNIR
Polufinalni mečevi
Teniski sportski centar

• 53. FESTIVAL DALMATINSKIH
KLAPA OMIŠ – IZBORNA VEČER
Teatrin Dva ferala (21 h)

• DJ NIKI BELUCCI
Cocktail bar Varadero (23 h)



09. 06. – nedjelja

• KONCERT NA STADIONU
Nina Badrić (19 h)

• FINALE WTA TURNIRA
Centralni stadion (20.05 h)


12. 06. – srijeda

• GLAZBENI PROGRAM
585Club


13. 06. – četvrtak

BLAGDAN SV. ANTE


• KONCERT UČENIKA
GLAZBENE ŠKOLE JOSIPA HATZEA
Dominikanski samostan (20 h)



15. 06. - subota

POČETAK PROMETOVANJA

AUTOBUSNE LINIJE

ZAGREB - BOL - ZAGREB


IIIIIII

18. 06. – utorak

• PRIREDBA DJEČJEG BALETNOG
STUDIJA
Teatrin Dva ferala (19 h)


19. 06. – srijeda

• ŽIVILO LITO
Svečano otvaranje 30. Bolskog lita
Gastronomsko-glazbeni program
na Rivi (20 h)

• GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


20. 06. – četvrtak
TIJELOVO


PROCESIJA I BLAGOSLOV

RIBARSKIH MREŽA I BRODOVA


21. 06. - petak

ZAVRŠNA SVEČANOST

MATURANATA

Hotel "Elaphusa"



22. 06. – subota
DAN ANTIFAŠISTIČKE BORBE


• IMENA
10. Bolski festival kulture (do 24. 06.)
Galerija B. Dešković (21 h)


23. 06. - nedjelja

TRUDNA TEĆA

bolska marenda, jutarnji program

fest-a IMENA na pazaru (10 h)



24. 06. – ponedjeljak

TRUDNA TEĆA

bolska marenda, jutarnji program

fest-a IMENA na pazaru (10 h)


• LUTKARSKA PREDSTAVA ZA DJECU
Teatrin Dva Ferala (19 h)


* ZAVRŠNA VEČER FEST-a IMENA

glazbeni koncert na rivi (21 h)




25. 06. – utorak
DAN DRŽAVNOSTI


• MALI GLAZBENI POKLON
ZA DAN DRŽAVNOSTI
Ispred Župne crkve (20.30 h)


26. 06. – srijeda

• BOLSKA LITNJA NOĆ
Gastronomsko-glazbeni program
na Rivi (20 h)


• GLAZBENI PROGRAM
585Club (23 h)


27. 06. – četvrtak

• ZAVRŠNA SVEČANOST
OSNOVNE ŠKOLE
Teatrin Dva Ferala


28. 06. – petak

• KAZALIŠNA PREDSTAVA

Teatrin Dva Ferala (20 h)


29. 06. – subota

SVETA MISA

U CRKVICI SV. PETRA I PAVLA


• OTVARANJE IZLOŽBE
Robert Barilla
Galerija Doma kulture (21 h)



alt




01. V. – srijeda
PRAZNIK RADA
BLAGDAN SV. JOSIPA RADNIKA

• MISA S PROCESIJOM
Crkvica Sv. Josipa
u Podborju


• HUMANITARNI KROS
„ĐIR OKO BOLA“
Star i cilj kod caffe bara
Big Blue na Velom mostu (od 10 h)


• PRAZNIČKO DRUŽENJE SDP-a
Teatrin Dva ferala (od 12 sati)



02. V. – četvrtak

• SUB ECO BOL
Akcija čišćenja podmorja


03. V. – petak

• XCM BLUESUN EPIC BOL
Biciklistička utrka
(3. – 5. svibnja)


09. V. – četvrtak

• ANITA ŠUPE:
ISTINE I LAŽI O PREHRANI
Predavanje u Domu kulture


11. V. – subota

• PRVI MEĐUNARODNI AVIONSKI
LET NA BRAČKI AERODROM
Brussels i Rotterdam


12. V. – nedjelja

• PRVA SVETA PRIČEST
Župna crkva u 10.30 sati


26. V. - nedjelja


IZBORI ZA EU PARLAMENT


27. V. – ponedjeljak


PREDSTAVLJANJE KNJIGE

"DOMINIKANSKA GIMNAZIJA

U BOLU NA BRAČU"

Dom kulture u 10.45 sati


• IZLETNIČKA LINIJA
KATAMARANOM
Svakodnevno: Split – Bol – Makarska –
Korčula – Mljet – Dubrovnik
i natrag (prvi dan)


31. V. – subota

• LJETNI RED PLOVIDBE:
TRAJEKT I KATAMARAN
(prvi dan)

• IZLETNIČKA LINIJA
KATAMARANOM
Svakodnevno: Dubrovnik – Korčula – Hvar – Bol – Split i natrag (prvi dan)




alt


01. IV. – ponedjeljak


AKCIJA DARIVANJA KRVI

Dom kulture, 8.30 - 12.30 h


02. IV. – utorak


PRVI LET 2019. AVIONOM

ZAGREB – BRAČ – ZAGREB


05. IV. – petak


• OTVARANJE HOTELA

VILLA GIARDINO


06. IV. – subota


• OTVARANJE HOTELA VITAR


12. IV. - petak


ZELENA ČISTKA

akcija čišćenja divljih deponija




14. IV. - nedjelja

C V J E T N I C A


BLAGOSLOV

MASLINOVIH GRANČICA

ispred Samostanske crkve


16. IV. - utorak


DAN U LABORATORIJU

MALOG ZNANSTVENIKA

kazališna predstava za djecu



18. IV. – četvrtak


• PROLJETNI ŠKOLSKI PRAZNICI

prvi dan praznika






19. IV. – petak

V E L I K I

P E T A K


KRIŽNI PUT "PRIKO POJA"

polazak je u 7 sati iz Samostanske crkve

PROCESIJA VELIKOG PETKA


20. IV. - subota


USKRSNO BDJENJE

I BLAGOSLOV JELA

Župna crkva


OTVARANJE HOTELA "KAŠTIL",

PIZZERIJE TOPOLINO

I COCKTAIL BARA VARADERO


21. IV. – nedjelja

U S K R S


22. IV. – ponedjeljak

U S K R S N I

P O N E DJ E LJ A K


USKRSNI DORUČAK

u restoranu Pumparela


• MALA GLAZBENA ČESTITKA

tradicionalni koncert u Župnoj crkvi


27. IV. - subota

OTVARANJE HOTELA

"BRETANIDE" I "BONACA"


29. IV. – ponedjeljak

• NASTAVA U ŠKOLI

prvi dan nakon proljetnih praznika


30. IV. – utorak

• ĐUROLOGIJA

predstava u Kongresnoj dvorani

hotela "Elaphusa"